top of page

MARTIN

Untitled-Artwork (2).png
Martin Majer
piano, sampler, hudba

Martina to táhlo k hudbě už od mala a klavír byl jeho vysněným nástrojem. Začal chodit do školy lidových umění, kde se potom 9 let učil hře na klavír. Po ukončení plánoval nastoupit na konzervatoř, nicméně hry osudu zapřičinily, že se nakonec rozhodl s hudbou skončit.


Netrvalo mu to však dlouho, protože doma našel kytaru po svém tátovi. Jako kytarista se pak přidal ke své první kapele Poseidon. Následovaly kapely Cemetery Roses, Astral, Atropos a nakonec Forseti Reims.

 

Ikdyž chtěl s hudbou skončit, jeho známý ho pozval na zkoušku tehdy ještě bezejmenné kapely - jako kytaristu. Martin přišel, hudba se mu moc nepozdávala, ale lákalo ho vrátit se ke klávesám. A tak udal první notu jako klávesák Arthemionu.


Doteď je Martin silným základním článkem Arthemionu, který udává hlavní zvuk a melodie našich skladeb. Je taky naší velkou technickou podporou a jde vidět, že je to muzikant duší a hudbou žije, protože i doma si vybudoval menší nahrávací studio kde stále tvoří nové a nové melodie. Bez Martina by Arthemion pravděpodobně ani nebyl.

bottom of page