top of page
Vyhledat

BUDE NOVÝ MERCH!

BUDE NOVÝ MERCH!

Přátelé, je to tak! Na Vaše prosby jsme se rozhodli doplnit naše zásoby triček, které v loňském roce mizely neskutečnou rychlostí.

Jak už víte, některé naše designy už jsou pryč, ale protože pro Vás rádi chystáme stále něco nového, připravili jsme pro Vás v rámci 10 letého výročí úplně nové motivy.


 Design 1 - vychází z naší letošní výroční podoby loga.

 Design 2 - navržený speciálně pro Vás fanoušky z našeho fandomu MOONLIGHTERS of Arthemion, kterým tímto moc chceme poděkovat za úžasnou podporu.
A teď to nejdůležitější:

PŘEDPRODEJ ZAČÍNÁ PRÁVĚ TEĎ!

 cena 450,- Kč


Trička můžete objednat buď zde přes zprávy, nebo pro Vás bude připravený formulář přímo na našich následujících dvou koncertech v Písku na FEEL MACHINE & ARTHEMION | Divadlo Pod čarou a ve Strakonicích na 19. TATTOO JAM STRAKONICE.

Množství a velikosti budou po ukončení předprodeje zase velmi limitované, takže doporučujeme objednat co nejdříve. Pokud máte nějaké nadstandartní požadavky (slyšeli jsme že chce někdo třeba mikinu...? ), rádi Vám v rámci předobjednávky vyjdeme maximálně vstříc a zjistíme, jaké jsou možnosti. Později už to nebude možné.5 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Σχόλια


bottom of page