top of page
Vyhledat

The Night of Female Voices

Už tento pátek nás čeká Fabrika, tak dojdi zapařit!THE NIGHT OF THE FEMALE VOICES je večer, věnovaný kapelám, ve kterých zpívají, či i jinak účinkují dámy / ženy .


Potvrzené kapely :

THE CORONA LANTERN - původně pouze plánovaný studio projekt několika talentovaných muzikantů a členů kapel jako Diligence, či Rise of Surya, vyrostl v plně funkční kapelu, se skvělou živou show jak hudební, tak i vizuální. K oblíbenosti názvu dopomohla i pandemická situace . Přátelé, TCL je jedna z nejlepších českých post metal/doom kapel u nás, v čele s geniální Dahlien. Kdo nevěří, ať se přijde podívat !!!


ARTHEMION - domácí kapela Arthemion vás dostane svým originálním stylem melodického energického metalu, podpořeného ženským a mužským growlem i čistým zpěvem. Celkovou atmosféru melodií kytar dotváří klávesy se zvuky temnými i více poetickými a rychlé riffy měnící se v houpavé rytmy.


THE RIVER OF THE LOST SOULS - Domácí parta, složená ze známých a zkušených tváří českobudějovické scény, z téměř 50% ženského obsazení, hrající skvělý stoner rock, temně načichnutý metalem.


start 19:30 vstup 150 Kč

20:00 The River of the lost souls 21:00 Arthemion 22:00 The Corona Lantern

5 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Bình luận


bottom of page