Vyhledat

The Night of Female Voices

Už tento pátek nás čeká Fabrika, tak dojdi zapařit!THE NIGHT OF THE FEMALE VOICES je večer, věnovaný kapelám, ve kterých zpívají, či i jinak účinkují dámy / ženy .


Potvrzené kapely :

THE CORONA LANTERN - původně pouze plánovaný studio projekt několika talentovaných muzikantů a členů kapel jako Diligence, či Rise of Surya, vyrostl v plně funkční kapelu, se skvělou živou show jak hudební, tak i vizuální. K oblíbenosti názvu dopomohla i pandemická situace . Přátelé, TCL je jedna z nejlepších českých post metal/doom kapel u nás, v čele s geniální Dahlien. Kdo nevěří, ať se přijde podívat !!!


ARTHEMION - domácí kapela Arthemion vás dostane svým originálním stylem melodického energického metalu, podpořeného ženským a mužským growlem i čistým zpěvem. Celkovou atmosféru melodií kytar dotváří klávesy se zvuky temnými i více poetickými a rychlé riffy měnící se v houpavé rytmy.


THE RIVER OF THE LOST SOULS - Domácí parta, složená ze známých a zkušených tváří českobudějovické scény, z téměř 50% ženského obsazení, hrající skvělý stoner rock, temně načichnutý metalem.


start 19:30 vstup 150 Kč

20:00 The River of the lost souls 21:00 Arthemion 22:00 The Corona Lantern

3 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše